Evden Eve Nakliyat Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


Taşınmak insanların gözünde büyüyen zahmetli bir iştir. Eşyaları taşımadan 1 ay öncesinde başlayan taşınma telaşında unutacağınız bir çok işlem olabilir. Zaman kazanmak ve oluşabilecek hasarlara karşı bütçeden tasarruf için bir nakliyat firması ile anlaşabilirsiniz. Evden eve nakliyat firması, anlaşılan tarihte birkaç saat içerisinde eşyalarınızı taşıyor, gerekiyorsa montajını yapıyor. Eşyalarınızın taşınırken zarar görmemesi, kutuların yeni evinize karışık yerleştirilmemesi adına nelere dikkat etmelisiniz, size yardımcı olacağız.

Eşyaların Paketlenmesi

Ev taşıma sürecinde, eşyaları paketlemek zor ve zaman alan bir iştir. Beyaz eşya, mobilya, masa, sandalye gibi büyük eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir. Yeni taşınacağınız evinizde elinizin altında olması gereken malzemeleri ayrı paketleyin. Diğer eşyalar içerisinde aramak zor olur. Elinizin altında olması gereken eşyalar nedir? Diş macunu, diş fırçası, sabun, nevresim takımı, yastık, bardak, çatal, şarj aletleri vb. Diğer eşyalarınızı paketlerken de yerleşeceği odalara göre paketleyin. Düzenli paketleme yerleşirken işinizi kolaylaştırır ve koliler dağınık olarak kalmaz.

Eşya paketlerken gereksiz eşyalarınızdan kurtulun. İhtiyaç sahiplerine ya da ikinci el kabul edenlere verebilirsiniz. Nakliyat firması ile anlaşırken eşyalarınızın miktarı da fiyatı etkilemektedir. Bu şekilde tasarruf sağlayabilirsiniz. Kırılabilecek eşyaların kolilerin üzerine "KIRILACAK" notunu bırakmalısınız.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınmasında uzman ekibimizle sizin yanınızdayız. Kırılabilecek olan eşyalarınız arasına boncuklu naylon ve köpük gibi hasarı engelleyecek malzemeler ile korumayı sağlıyoruz. 

Eşyaların Listelenmesi

Eşyalarınızı toparlarken, yeni evinizde hangi eşyanızın hangi kolide olduğunu bileceğiniz şekilde paketleyin. Bunun için paketleme öncesi eşyalarınızı listelemelisiniz. Eşyalarınızı listelerken götürmek istemediğiniz eşyalarınız olabilir. Onları da elden çıkarın ki kalabalık oluşturmasın. Kolilerinizin üzerine notlar yazmanız yeni evinizde yerleşirken ya da bir anda ihtiyacınız olduğunda kolayca bulmanızı sağlayacak. Gaziantep Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı listelemeniz sürecinde size danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Taşınma Planı Oluşturun

Taşınmadan önce mutlaka taşınma planı oluşturmalısınız. Nakliyat sürecini gözünüzde büyütmeyin. Planı ve profesyonel yapılan nakliye işlemleri her zaman avantaj sağlar. Taşınma planınızı oluştururken, yeni eviniz için park sorununu, aboneliklerinizi de ekleyin listenize. Bu gibi konuları taşınmadan önce halledin, kafanız rahat olsun. 

Nakliyat Şirketi ile Nakliyat Sözleşmesi 

Tercih edeceğiniz nakliyat firması ile "nakliyat sözleşmesi" imzalayın. Nakliyat sözleşmesi işinizi garantiye alır. Eşyalarınızın taşınma sırasında olası bir hasara uğramasına karşı, maddiyatın karşılanmasını ve resmi olarak hakkınızı savunmanızı sağlayacaktır.  Gaziantep Evden Eve Taşımacılık -Evden Eve Nakliyat-Asansörlü Taşımacılık -İlden İle Nakliyat -Ofis Taşımacılık - Parça Eşya Taşıma
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:09