Kış Aylarında Ev Taşıma Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınma için kış mevsimi uygun bir zaman olmayabilir. Ama sunduğu avantajlarda vardır. Kış mevsiminde taşınmak diğer mevsimlere göre daha uygun fiyatlıdır ve taşınma gününüzü esnetebilirsiniz. Nakliyat firmaları kış mevsiminde yoğun olmadığı için rahat davranabilirsiniz. Kış mevsiminde taşınırken dikkat etmeniz gereken hava durumudur. Yoğun yağışın olmadığı bir günü seçerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kış mevsiminde taşınırken mutlaka profesyonel bir nakliyat hizmeti almalısınız. Gaziantep Evden Eve Taşımacılık olarak kış mevsiminde profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız. Kış mevsiminde taşınırken dikkat edilmesi gerekenler;

Taşınma gününü belirleyin

Taşınma gününüz için karar verirken hava durumuna bakın. Yağışın olmadığı bir günü seçerek evden eve nakliyat sürecinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Erken kalkan yol alır

Kış mevsiminde hava erken kararmaktadır. Akşam karanlığına kalmanız işinizi zorlaştırabilir. Güne erken başlayarak yeni evinize akşam olmadan taşının. 

Doğalgaz ve Elektrik 

Kış aylarında taşınırken ısıtma ve aydınlatma en önemli konulardır. Yeni evinize gelen eşyalarınızı yerleştirirken ısıtma ve aydınlatma problemi yaşamamak adına önlemlerinizi almalısınız. Isıtma sistemine sahip değilseniz soba kurmanız gerekiyorsa önceden ayarlayın. Isıtma için elektrikli ısıtıcılar kullanabilirsiniz. Isıtma öncesinde elektriğin önemli olduğunu gözden kaçırmayın.

Nakliyat Aracının Lastikleri Kar Lastiği Olmalı

Eşyalarınızı taşıyacağınız aracın ya da anlaştığınız nakliyat firmasına ait aracın lastiklerinin kış lastiği olduğundan emin olun. Aksi takdirde polisin aracı tespit etmesi durumunda eşyalarınızın başka bir araca yüklenmesi ya da yeni evinize geç ulaşması gibi problemler ile karşılaşırsınız. Kar lastiği olup olmadığını lastik üzerinde kar tanesi kabartması ve M+S işaretlerinin olduğuna bakarak tespit edebilirsiniz. 

Yeni Evinizin Bina Girişini Temizleyin

Yeni evinize nakliyat aracı ulaşmadan önce biriken kar ya da buzlanma varsa önleminizi alın. Biriken karları temizleyin, nakliye ekiplerinin kullanacağı yolları tuzlayın. Kayacakları mermer üzerine eski bir halı ya da bez gibi malzemeler ile kapatın. 

Profesyonel Nakliye Hizmeti Alın

Profesyonel olarak çeşitli nakliyat hizmeti sunan bir çok firma mevcuttur. Kış mevsiminin dışında belki ihtiyaç duyulmayabilir ama kış mevsiminde mutlaka evden eve taşımacılık hizmeti almalısınız. İşini tecrübeli, güvenilir ve garantili nakliyat hizmeti sunan firma ile anlaşmalısınız. Gaziantep Evden Eve Taşımacılık olarak profesyonel ekibimiz ile güvenilir, garantili ve sigortalı kış mevsiminde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. 

 Gaziantep Evden Eve Taşımacılık -Evden Eve Nakliyat-Asansörlü Taşımacılık -İlden İle Nakliyat -Ofis Taşımacılık - Parça Eşya Taşıma
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
16:20