Nakliyat Sonrası Yeni Ev Yerleşimi Nasıl Olmalı?

Yeni bir eve taşınma telaşı için zamanınız olmayabilir. Eşyalarınızın paketlenmesi, gereksiz eşyaların belirlenmesi, nakliyat firması bulmak, yeni evinize ait gerekli işlemleri yaptırmak taşınma öncesi, eşyaların yerleşimi de taşınma sonrası karmaşık ve zahmetli bir iştir.

Eski Eşyaların Yeni Eve Yerleşimi 

Nakliyat sonrası taşındığınız eve eşyalarınız uymayabilir. Eşyalarınız sığmayabilir, küçük gelebilir odanız bomboş kalabilir. Bunun gibi birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalırsınız. Eski eşyalarınız yeni evinize uyum sağlayamayabilir. Yeni eve taşınırken eşya yerleşimi ve diğer nakliyat hizmetleri konusunda sertifikalı ve garantili hizmet veren nakliye firması ile anlaşılmalıdır.

Yeni Evinize Taşınırken Sertifikalı Nakliyat Firması İle Anlaşın

Taşınırken planlı ilerlemek, tedbirinizi almak ve taşınma sürecine adapte olarak ilerlemeniz işinizi kolaylaştırır. Ev taşırken hangi nakliyat firması ile çalışacağınıza karar verirken, yasal haklarınızı koruyan ve taşınma işlemleri için yazılı sözleşme şartı olan firmayı tercih edin. Bu şekilde rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Eşyaların Yerleşim Planını Önceden Yapın 

Yeni evinize yerleşecek eşyalarınızın, yerleşme planını önceden yapın. Nakliyat firması personellerine nasıl yerleşeceği hakkında yardımcı olarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Taşınırken eşyalarınızın paketlenmesi ve üzerinde yazdığınız notlar da hangi eşyanızın hangi kolide olduğunu bileceksiniz. Taşınma öncesi mobilyalarınız sökülebiliyorsa o şekilde paketlenir. Kişisel, özel ve kırılacak eşyaların paketlenmesi için sandık ya da koli içinde kırılmayacak şekilde sağlam paketleme yapılması gerekir. 

Yeni evinize taşınmadan önce; önceki aboneliği iptal ettirin ve aboneliklerinizi yaptırın. Yeni evinizin duvarlarını boyamak isteyebilirsiniz. Eşyalarınız evin içine girmeden boya yapmanız daha kolay olacaktır. Taşınma öncesinde yeni evinize renk kartelaları ile giderek evinizin ışık alımına göre yakışacak rengi belirleyebilirsiniz. Taşınma sırasında sıkıntı yaşamamak adına evde ki eşyalarınızın ölçülerini alın ve yeni evinizde planlamalar yapın. Yeni evinizde yapılacak tadilat varsa taşınma öncesinde yaptırın.  Güvenlik amaçlı yeni evinizin kapı kilidini mutlaka değiştirin. Alarm sistemi ve görüntülü diafon gibi sistemleri taşınma öncesi halledin.

 Gaziantep Evden Eve Taşımacılık -Evden Eve Nakliyat-Asansörlü Taşımacılık -İlden İle Nakliyat -Ofis Taşımacılık - Parça Eşya Taşıma
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
06:37