Taşınmak İçin Koli Nerden Bulabilirim

Taşınırken eşyalarınızı paketlemeniz için kolilere ihtiyacınız olacak. Ev taşımak için koli nerden alınır sorusuna cevap olarak; ücretli ya da ücretsiz olarak taşıma kolilerine sahip olabilirsiniz. 

Ambalaj Dükkanı ve Nalbur 

Nalbur ya da ambalaj dükkanından ihtiyacınız olan ev taşıma kolilerini satın alabilirsiniz. Karton kolilere bütçe ayırmak istemezseniz ücretsiz olarak ev taşıma kolileri de bulabilirsiniz.

Süpermarket ve Bakkalları Gezin

Süpermarket ve bakkala gelen ürünler koliler ile gelmektedir. Ürün yerleştikten sonra koliler atılabiliyor. Taşınma öncesinde market ile anlaşarak kolileri atmamasını rica edebilirsiniz. Ücretsiz ya da ambalaj dükkanlarındaki fiyata göre daha makul bir fiyata kolileri alabilirsiniz.

Giyim Mağazalarına Gidin

Giyim mağazalarından da koli ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kıyafetler, askılar ve bazı ürünler koliler ile giyim mağazalarına gelmektedir. Mağazadan rica ederek taşınma kolilerini alabilirsiniz. Boyut olarak büyük ve geniş olan kolilere eşyalarınız rahatlıkla sığacaktır. 

İkinci El ve Spot Dükkanlarına Bakın

İkinci el eşya satan dükkanlara eşyalar koliler ile teslim edilir. En küçük boyuttaki eşyanıza uygun koliyi orada bulabilirsiniz. Taşınma kolisini spot mağazasından da temin edebilirsiniz.

Kitapevleri ve Kırtasiyeler

Kırtasiyeye gelen kitaplar ve kırtasiye malzemeleri kolilerde gelir. Rahatlıkla istediğiniz boyutta ve miktarda taşınma kolisine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kitap evlerinden de karton kolileri ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Züccaciye Dükkanı

Züccaciye dükkanları taşınma kolileri için ilk ziyaret etmeniz gereken adreslerden birisidir. Kolay kırılabilen ve hasar görebilen eşyaların satıldığı züccaciyelerde, sağlam taşıma kolileri bulabilirsiniz. 

Ucuz Eşya Satan Mağazalar 

Japon pazarı niteliği taşıyan ucuzluk mağazaları bir evin en küçüğünden en büyüğüne ihtiyaçlarının bulunduğu bir yerdir. Ucuzluk mağazasına gelen eşyalar koliler ile gelmektedir ve sayısız koli bulunabilir. Ucuzluk mağazalarına giderek istediğin miktarda ve boyutta taşıma kolileri bulabilirsiniz.

Kolay yoldan koli nasıl bulunur?

Ev taşımada kullanacağınız koli arıyorsanız en yakın bakkal ya da süpermarketlere sorabilirsiniz. Taşınmadan önce de giderek sizin için kolileri ayırmasını rica edebilirsiniz.

Taşıma kolileri dayanıklı olmalı mı?

Taşıma kolilerinin dayanıklılığı taşıyacağı eşyaya göre belirlenmelidir. Kırılacak eşya paketleme için koliniz dayanıklı olmalıdır. Plastik ya da kırılmayacak eşyalarınızı koyacağınız kolilerin dayanıklı olması gerekmez.

Boş koli nerden bulunur?

Boş koli için mahallenizde ki dükkanları ziyaret edin. Boş taşınma kolilerini market, züccaciye, kırtasiye, süpermarket, kitapevleri gibi yerlerden bulabilirsiniz.

Kraft Koli Ne Demek?

Kraft koli, kendisinden kapaklı ve içerisindeki taşıdığı malzemenin zarar görmemesi için geliştirilen kutu. Kraft kutular sağlam iskelete sahiptir ve kolay kolay bükülmeyen yapıya sahiptir. 

 Gaziantep Evden Eve Taşımacılık -Evden Eve Nakliyat-Asansörlü Taşımacılık -İlden İle Nakliyat -Ofis Taşımacılık - Parça Eşya Taşıma
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Gaziantep Evden Eve Nakliyat - Taşımacılık ve Nakliyat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?
15:49